Animasyonlu TV Menüler

Animasyonlu TV Menüler, geleneksel Pano menülerden daha etkili bir kullanım sunar. Böylece müşterilerinize daha etkili görsel efekti olan menüler ve fiyat listeleriniz gösterebilirsiniz.

Neden Animasyonlu Televizyon Menüleri Tercih Etmelisiniz?

Animasyonlu TV Menüler; kullanılan animasyonlar, kaliteli görseller ve etkileyici videolar müşterilerinizi işletmenize girdikleri andan itibaren etkileyici bir görsel şölen sunarlar. Bu sayede menülerinizi, ürünlerinizin fotoğraflarını ve fiyat listelerinizi daha etkileyici gösterirler.

Ayrıca işletmenizin daha modern görünmesini sagladıkları gibi, fiyat revizyonlarınızın da daha hızlı yapılmasına olanak tanırlar.

Geleneksel pano menülerde, menüleriniz tasarım+baskı+montaj prosedürüne tabi olarak güncellemeleri yapabilirsiniz. Bu en iyimser şekli ile size 1 haftalık bir süreye mal olacaktır. Ya da, beyaz zeminli stickerlar ile fiyatları kapatarak stickerların üzerine yeni fiyatlarınızı bir ispirtolu kalem ile yazabilirsiniz. Elbette ki daha kısa sürede tamamlanacaktır. Ne varki ortaya çıkacak görüntü, yamalı bohçadan farklı olmayacaktır.

Animasyonlu TV Münelerde size fiyat güncellemeleri bir gecede tamamlanabilmekte ve ertesi gün işletmenizin kapılarını açtığınızda müşterilerinize yeni fiyatlarınızda hizmet vermeye başlayabiliyorsunuz.

Fransa’nın Her Bölgesine Hizmet Veriyoruz

Restoran TV Menülerimiz, hem kurulumu ve montajı hem de kullanımı oldukça basittir. Eski panosu olan Restoranlara da, daha önce televizyon menüsü yaptırmış fakat memnun kalmamış olanlara da hizmet veriyoruz. Dijital Menülerimiz ister Clé USB ile isterseniz de DigiMenu Boîtier ile online olarak kullanabilirsiniz.

Televizyon Satış ve Montajı Animasyonlu Menü Kurulumu

Dijital Menüye yeni geçecek olanlar için, Televizyonların kurulacağı alana, tavan yaksekliğine ve menülerin yoğunluğuna göre belirlediğimiz televizyonlarımızla, yerinde montajını ve sistem kurulumunu yapıyoruz, TV Menülerimizi yüklüyor ve tamamen çalışır şekilde müşterilerimize teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Animasyonlu TV Menüler

Dijital TV Menüler, fiyat/performans olarak bakıldığında uzun vadede kurumlara sağladığı kolaylıklar ve hız ile firmaların gelişen ve değişen şartlara daha çabuk uyum sağlamasına katkıda bulunmaktadır. Bu sayede firmaların fiyat revizyonlarındakı hız nedeniyle işletmelerin TV Menüleri seçmelerine neden olmaktadır.

Animasyonlu televizyon menüleri, geleneksel pano menülerin ötesinde bir deneyim sunarak günümüz kullanıcılarına daha uygun bir çözüm sunar. Görsel çekicilik, hızlı erişim, etkileşimli güncellemeler ve modern tasarım trendleri, animasyonlu menülerin kullanıcı dostu hale getirmesine olanak tanır. Bu nedenle, animasyonlu televizyon menülerinin günümüz koşullarına daha etkili bir şekilde uyum sağladığı söylenebilir.

+33 (0)7 53 05 32 20 numaralı telefonumuzdan ister WhatsApp üzerinden isterseniz sesli görüşme ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.