Fransa Dijital TV Menüler

Dijital TV Menü örnekleri

Fransa başta olmak üzere Avrupa’nın dört bir yanındaki restoranlar, fast-food zincirleri ve mağazalar için Dijital TV Menüler ile çığır açıyoruz.

Müşterilerinizi cezbetmek, rekabetin hızla değişen dünyasına katılmak ve maliyetleri kontrol etmek artık daha önemli hale geldi.

Değişime ne kadar hızlı ayak uydurursanız, değişişim getirilerinden de o kadar hızlı istifade edebilirsiniz.

Günümüz dünyasında hızlı karar verip uygulamak çok önemli. Sizin verdiğiniz kararları olabildiğince hızlı hayata geçirerek rakiplerinizden birkaç adım önde olmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Dijital TV Menülerin İşte Size Sunduğumuz Avantajlar

  1. Maliyetleri Azaltın: Dijital TV Menüleri, işletmenizin baskı ve dağıtım maliyetlerini ortadan kaldırır. Her güncelleme için yeni menüleri basmakla uğraşmanıza gerek kalmaz. Böylece işletmeniz için önemli tasarruflar yapabilirsiniz.
  2. Anında Güncellemeler: Mevsimsel değişiklikler, yeni ürün eklemeleri veya fiyat güncellemeleri artık saniyeler içinde yapılabilir. Bu, müşterilere her zaman güncel bilgiler sunmanızı sağlar.
  3. Merkezi Kontrol: Android cihazlar ile TV’leri merkezi sunucularımıza bağlamamız sayesinde, tüm şubelerinizin menülerini merkezi bir konumdan kolayca yönetebilirsiniz. Tüm TV ekranlarınızı aynı anda güncelleyebilir ve eşitleyebilirsiniz.
  4. Görsel Şölen: Dijital TV Menüleri, yemeklerinizi görsel olarak daha etkileyici bir şekilde sunmanızı sağlar. Lezzetli yemek fotoğrafları ve dinamik animasyonlar, müşterilerinizin iştahını kabartır ve onları sipariş vermeye teşvik eder.
  5. Müşteri Deneyimini Yükseltin: Dijital TV Menüleri, müşterilere daha önce denemedikleri bir deneyim sunar. Kolay kullanılabilirlik, sipariş verme işlemini hızlandırır ve müşterilerinizi etkileyici bir şekilde karşılamanızı sağlar.

Müşterinin isteğine göre farklı TV menüler

Kurum olarak müşterilerimizin talepleri bizim için kıymetli. Özellikle günümüz koşullarında müşterilerimizin en çok muzdarip olduğu konu; yükselen enflasyon ile birlikte artan maliyetlerin fiyatlara kısa sürede yansıtılabilmesi, fiyatların hızlı bir şekilde revize edilebilmesi.

Bu konuda müşterilerimiz ile kurduğumuz dialoglar neticesinde TV Menülerimiz için iki farklı hazırlama yöntemi geliştirdik:

1- Animasyonlu TV Menüler: Animasyonlu TV Menülerimizde revizyonları(fiyat düzenlemelerini) sadece biz yapabiliyoruz. Çünkü menülerimizi hazırlarken kullandığımız birden fazla programı kullanabilmek uzmanlık ve teknik bilgi gerektiriyor. Bu programlar aynı zamanda sinema sanayisinde izlediğimiz birçok film için efektler yapmak için kullanılan programlardır. Standart bilgisayar kullanıcılarının bu karmaşık programlar ile işlem yapabilmeleri mümkün değildir. Bu nedenle müşterilerimizden gelen revizyon taleplerini içinde bulunduğumuz yoğunluğa göre 1 ile 3 iş günü içerisinde yerine getirmeye gayret ediyoruz.

2- Kontrol Sizde TV Menüler: Kontrol sizde TV Menülerimizi müşterilerimizin kolaylıkla kullabilecekleri formatta ve erişimde sorun yaşamayacakları programlar ile hazırlıyor ve sunuyoruz. Bu menülerimiz üzerinde revizyon yapabilmek için ihtiyacınız olan tek şey bir bilgisayar ve uygun program. Ancak Animasyonlu TV Menülerimizde olduğu gibi zengin bir animasyon kullanımı bu menülerimizde söz konusu olamıyor.

Digimenu olarak, 2000’den fazla memnun müşteriye hizmet veriyoruz ve Fransa, Almanya ve Belçika gibi 3 farklı ülkede başarıyla faaliyet gösteriyoruz. Dijital TV Menüleri ile işletmenizi dönüştürün, maliyetleri azaltın ve müşteri deneyimini yükseltin.